Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü ve tarihsel zenginliğini de zarfında bulunduran büyük tek sanayi olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en aldatıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik adamakıllı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane benzer atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli bir ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere nitelikli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset detaylar burada kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı zaman kalmak ayrılmış ülkü eş etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye tarh etmek sizler hakkında arkadaşlarınızın gözünde yetkin eş intiba bırakacaktır. mükemmel benzer tecrübe ile şiddetli İstanbul’u en yararlı şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber artık organizasyonlar çok daha cazip okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize göre düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız en adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam benzer gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti bize ulaşın aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe miktarda müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *